Укр
Рус

Код товару: AR_3016298
М'ясорубка Tefal HV10 8 IN 1 NE858D38. З м'ясорубкою HV10 приготування свіжого фаршу відбувається швидко та легко. Її потужний двигун 2200 Вт забезпечує вражаючу продуктивність до 5,5 кг на хвилину, а набір аксесуарів забезпечує абсолютну універсальність та широкий спектр застосування - 8 кухонних інструментів в одному приладі. Від домашніх фрикадельок до смачних сосисок, смачного шашлику та соковитих котлет для гамбургерів – м'ясорубка HV10 допоможе вам.
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність | 5.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Насадки | «кеббе», насадка для ковбасок, шинкування |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 37.2 x 16.7 x 31.5 см |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Колір | сріблястий |
| Матеріал корпусу | метал |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 325 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00