Мікатермічний обігрівач BLACK+DECKER 1500 Вт, площа обігріва 15 кв.м., підлоговий, чорний (BXMRA1500E) - фото 1
Мікатермічний обігрівач BLACK+DECKER 1500 Вт, площа обігріва 15 кв.м., підлоговий, чорний (BXMRA1500E)
Код товару: SB_2450831
Про товар
Особливості BXMRA1500E
  • Мікатермічний обігрівач використовує інфрачервоне випромінювання для швидкого та ефективного обігріву приміщення, забезпечуючи миттєве тепло. Завдяки двом режимам нагріву (750W і 1500W) та регульованому термостату, ви зможете налаштувати оптимальну температуру для максимального комфорту.