Укр
Рус

Код товару: AR_3016233
Ручний міксер-необхідний атрибут на кожній кухні. Незалежно від того, хочете ви спекти торт, приготувати оладки, омлет або блюдо з крутого тіста, Kenwood HMP30.A0 завжди прийде вам на допомогу. Довірте йому роботу по збиванню або замішування і просто своєчасно додавайте інгредієнти, з двигуном потужністю 450 Вт він зробить всю роботу за вас швидко, ефективно і економічно.
Приготування щільного масляного, ніжного вершкового, легкого білкового та іншого типу кремів – основне завдання міксера. Пара насадок-вінчиків відмінно справляється з цим завданням, збільшуючи масу в кілька разів, виключаючи утворення грудочок і максимально насичуючи її киснем. Особлива згладжена форма вінчиків дозволяє захоплювати суміш по краях і на стінках ємності, якої б форми вона не була, а також мінімізує розбризкування в процесі роботи.
Вимішування тіста на печиво або вареники, а також приготування дріжджової суміші ніколи не було легким завданням, але тільки не для міксера Kenwood HMP30.A0. Пара гаків-тістомісів призначені для того, щоб ви не витрачали час і зусилля на ручний заміс. Завантажуйте продукти поступово, вимішуйте їх до легкої однорідної маси і назавжди забудьте про те, що колись це здавалося складним.
На вибір господині пропонується 5 швидкостей з якими ви підберете оптимальний режим збивання або замішування до кожного рецепта. Управляти швидкостями дуже легко через перемикач на ручці, який знаходиться якраз під великим пальцем. Сміливо міняйте інтенсивність в процесі роботи, підвищуючи або знижуючи швидкість, коли необхідно, а також використовуйте імпульсний режим для доведення маси для ідеальної гладкості.
Сталеві насадки віночки і гаки-тістоміси – найбільш вдалий варіант комплектації міксера. Насадки знімаються з бази одним натисканням пальця, при цьому розташування кнопки виключає ризик випадкового від'єднання в процесі роботи. Зі спеціальним пластиковим обмежувачем ви легко розберетеся як правильно встановлювати насадки. Після використання їх можна мити як руками, так і в посудомийній машині.
Традиційна конструкція міксера Kenwood HMP30.A0 проста і зручна в експлуатації. Ергономічна ручка і легка вага (1,05 кг) забезпечує зручний хват і дозволяє вам працювати так довго, як це буде потрібно. Корпус не маркий і компактний, легко протирається серветкою і не займає багато місця для зберігання. Під час роботи мотор практично не нагрівається, а в разі надмірного навантаження самостійно відключитися.
| Тип | ручний |
| Потужність | 450 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | імпульсний режим |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.04 кг |
| Габарити пристрою | 20 х 12.5 х 8.5 см |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 625 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00