Укр
Рус

Міксер Prep'Mix+ – ідеальний партнер для випічки, і у вас є нескінченні можливості в межах досяжності. Цей універсальний міксер розроблений, щоб задовольнити усі ваші потреби на кухні. Потужний двигун 500 Вт забезпечує відмінні результати як з легкими, так і з більш важкими інгредієнтами. Чаша автоматично обертається, має об'єм 2,5 літри та забезпечує легке приготування. Використовуйте вінчики з нержавіючої сталі для змішування легких інгредієнтів, таких як збиті вершки або рідке тісто, та гаки з нержавіючої сталі для більш важких замісів, таких як тісто для хліба або піци. 5 швидкостей та турбо-функція роблять змішування ще простішим. Завдяки ергономічній ручці міксер зручно та надійно лежить у руці.
| Тип | стаціонарний |
| Потужність | 500 Вт |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | турборежим, чаша, що обертається |
| Об'єм чаші | 2.5 л |
| Матеріал чаші | пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | білий, сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Габарити пристрою | 32 х 28 х 10 см |
| Додаткові функції | легка очистка |
| Кількість чаш | 1 |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 026 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00