Укр
Рус

| Тип | ручний |
| Потужність | 600 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Насадки | вінчики, гаки для замішування тіста |
| Призначення | для замісу тіста, для збивання |
| Функціонал | турборежим |
| Матеріал корпуса | пластик, метал |
| Колір | червоно-чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.43 кг |
| Габарити пристрою | 30.5 х 21 х 7.6 см |
| Додаткові функції | мірний стакан |
| Кнопка від'єднання насадок | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 120 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00