Укр
Рус







Код товару: AR_3006693
2 SIM, 2G, 2.8", 240x320, 32 Mb, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1500 mAh, FM-радіо, ліхтарик, SOS клавіша
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик, SOS клавіша |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | зі знімною батареєю |
| Вага | 105 г |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Мультимедіа | FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 55 х 12.5 х 134.5 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 055 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00