Укр
Рус







Код товару: AR_3006997
6.7", 1290 х 2796, 120 Гц, CPU - Apple A17 Pro, 256 Gb, 48 + 12 + 12 + 12 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 12 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 4441 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання, Стан товару - Відновлений, Стан після відновлення - REF B (хороший стан), синій
| ТОП Популярних моделей | Apple iPhone 15 Pro Max |
| Клас телефону | Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрану | 6.7" |
| Роздільна здатність екрану | 1290 х 2796 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple A17 Pro |
| Кількість ядер | 6 core |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 48 + 12 + 12 + 12 Mpx |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | iOS 17 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, QZSS, iBeacon |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 4441 mAh |
| Безпека | FaceID |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання |
| Матеріал корпуса | титан |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | водонепроникні |
| Вага | 221 г |
| Вбудовані датчики | барометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 4 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 159.9 x 76.7 x 8.25 мм |
| Стан після відновлення | REF B (хороший стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
48 824 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00