Укр
Рус









Код товару: AR_3006789
Apple Intelligence
iPhone 16 створено для Apple Intelligence, системи персонального інтелекту, яка допомагає вам писати, висловлюватись і виконувати завдання без зусиль. Завдяки революційному захисту конфіденційності ви можете бути впевнені, що ніхто інший не зможе отримати доступ до ваших даних — навіть Apple.
Нова кнопка камери
Тепер ви можете зробити ідеальне фото чи відео за рекордно короткий час. Керування камерою дає вам простіший спосіб швидко отримати доступ до інструментів камери. Просто проведіть пальцем, щоб налаштувати такі функції камери, як експозиція чи глибина різкості, і перемикайтеся між об’єктивами або використовуйте цифрове масштабування, щоб кадрувати свій знімок — як вам подобається.
Нова система камер
Універсальна нова система камер iPhone 16 робить чудові фотографії — зблизька чи здалеку. 48-мегапіксельна камера Fusion «два в одному» дозволяє робити приголомшливі зображення з надвисокою роздільною здатністю. Ультраширококутна камера знімає надзвичайно крупним планом макрознімки або ширші, масштабніші зображення. А за допомогою просторової зйомки ви навіть можете знімати фотографії та відео в 3D, які можна переглядати за допомогою Apple Vision Pro.
Процесор А18
Зустрічайте A18, створений спеціально для Apple Intelligence — і багато іншого. Він на два покоління випереджає чіп A16 Bionic в iPhone 15. Він підтримує такі функції камери наступного рівня, як Photographic Styles і Camera Control. Усе з винятковою енергоефективністю для продовження терміну служби акумулятора.
| ТОП Популярних моделей | Apple iPhone 16 |
| Клас телефону | Смартфони, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + e-sim |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1179 х 2556 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple A18 |
| Кількість ядер | 6 core |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 48 + 12 Mpx |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | iOS 18 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, QZSS, iBeacon |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Безпека | FaceID |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп, бездротове заряджання |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Вага | 170 г |
| Вбудовані датчики | барометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр, компас |
| Діафрагма основної камери | f/1.6 + f/1.6 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Розміри (мм) | 147.6 х 71.6 х 7.8 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano, e-sim |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
42 016 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00