Укр
Рус











Код товару: AR_3006765
Родоначальник нової категорії телефонів: «стаціонарний мобільний GSM-телефон». Його зручно використовувати як домашній або офісний телефон, водночас він цілком працює і як мобільний. До комплекту входить настільний зарядний пристрій, що дуже зручно! Також телефон має великі зручні кнопки клавіатури, великі цифри для набору номера телефону, просте та зрозуміле меню телефона. FM-радіо працює без дротів, немає потреби під'єднувати навушники, а гучний динамік дає змогу використовувати телефон як радіо. Окремі кнопки для вмикання функції радіо та музичного програвача.
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Оперативна пам'ять | 32 Mb |
| Вбудована пам'ять | 32 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Оснащення | FM-радіо |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 86 грам |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, калькулятор, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 145 х 52 х 14 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 16 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 170 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00