Укр
Рус

Код товару: AR_3006642
Довіра має велике значення. Nokia 105 може похвалитися якістю збірки, якою так відомі телефони Nokia, що підтверджено ретельним тестуванням продукції. З акумулятором на 25% більшим, ніж у його попередника, Nokia 105 — це телефон, на який можна покластися щодня.
Якісна збірка
Витривалість підтверджена ретельним тестуванням продукції.
Бездротове FM-радіо
Прослуховуйте етер місцевих станцій через гарнітуру або без неї.
Акумулятор з тривалим зарядом
До 12-ти годин у режимі розмови або до 22-х днів у режимі очікування без підзарядки.
Простий у використанні
Інтуїтивно зрозумілий, завдяки великому дисплею та зручній клавіатурі.
Слухайте новини під час ранкової поїздки на роботу або вмикайте музику вдома. Бездротове FM-радіо працює як з гарнітурою, так і без неї.
Nokia 105 має на 25% більший акумулятор, ніж попередня модель, що забезпечує до 22-х днів роботи в режимі очікування та до 12-ти годин у режимі розмови без підзарядки. Заряджати його можна за допомогою стандартного кабелю Micro USB.
Завдяки об'єму пам'яті на 2000 контактів і 500 SMS-повідомлень, ніщо не завадить вам залишатися на зв'язку.
Ніколи не знаєш, коли може знадобитися ліхтарик. На щастя, він вбудований у Nokia 105. А у вільний час можна відпочити і трохи пограти.
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 1.77" |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 115 х 49.4 х 14.4 мм |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 199 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00