Укр
Рус


Код товару: AR_3006660
Мобільні телефони, 2 SIM, 2G, 2.0", 240 х 280, 60 Гц, 4 Mb, 4 Mb, 1000 mAh, синій
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.0" |
| Роздільна здатність екрану | 240 х 280 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість ядер | 1 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | синій |
| Вага | 93 грам |
| Мультимедіа | музичний плеєр, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 115.5 х 49.5 х 14 мм |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 259 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00