Укр
Рус











Код товару: AR_3006776
Витримує випробування часом
Телефону, розрахованому на тривале використання, потрібен нестаріючий вигляд. Поєднуючи витончений дизайн з металевими навігаційними кнопками, Nokia 150 досягає саме цього. А завдяки міцним матеріалам корпусу й оригінальному кольору, повсякденний знос не буде помітним.
Розмовляйте довше
Акумулятор ємністю 1450 мА*год дозволить користуватися телефоном цілий день і насолоджуватися годинами якісних дзвінків. А завдяки ергономічному дизайну вам буде зручно тримати його в руці протягом усієї розмови. Телефон оснащений тактильною клавіатурою та має місце для 2000 контактів і 500 текстових повідомлень, тож ви зможете спілкуватися легко та стільки, скільки потрібно.
Музика ніколи не завадить
Налаштовуйтеся на місцеві радіостанції за допомогою FM-радіо або насолоджуйтеся улюбленими треками в MP3-плеєрі. У будь-якому випадку ви можете користуватися навушниками або вбудованим динаміком для цілодобового прослуховування музики.
Фіксуйте найкращі моменти життя
Життя непередбачуване, тож ніколи не знаєш, коли станеться подія, яка стане вашим дорогоцінним спогадом. Саме тому важливо завжди мати камеру напоготові, і тут Nokia 150 зі своєю основною камерою та спалахом стане у нагоді. А оскільки знімки зберігаються на вашій картці MicroSD, ви можете завантажувати їх на свій комп'ютер, щоб зберегти їх у безпеці, та ділитися з іншими.
| Клас телефону | Multi SIM, Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Оперативна пам'ять | 4 Mb |
| Вбудована пам'ять | 4 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Інтерфейси і підключення | microUSB, audio 3.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Оснащення | FM-радіо, ліхтарик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 106.3 г |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | калькулятор, нотатки, секундомір, телефонна книга, календар, годинник, світовий час, будильник |
| Розміри (мм) | 130.95 х 50.6 х 15.15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Mini |
| Функції камери | спалах |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 837 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00