Укр
Рус












Код товару: AR_3006797
Oukitel G2 — надійний ґаджет, створений для тих, хто цінує надійність, функціональність та стиль. Поєднує в собі хорошу продуктивність та стильний дизайн, що робить його ідеальним для використання у повсякденному житті.
Особливості:
- великий екран з матрицею IPS;
- підтримка швидкого заряджання потужністю 10 Вт;
- водонепроникність за стандартом IP68.
Яскравий 6-дюймовий екран з роздільною здатністю 576x1152 гарантує чіткі зображення з відмінною якістю кольору, що робить перегляд будь-якого контенту на смартфоні ще приємнішим. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.
Ця модель працює на основі процесора Unisoc T606, що забезпечує відмінну продуктивність у будь-яких програмах. Достатній обсяг оперативної та вбудованої пам'яті забезпечує плавну багатозадачність і достатньо місця для всіх ваших файлів.
Смартфон оснащений основною камерою на 13 МП на задній панелі, що дозволяє створювати якісні та яскраві знімки з відмінним рівнем деталізації в умовах гарного освітлення. Фронтальна камера на 5 МП підходить для селфі та відеодзвінків.
Місткий акумулятор на 6 300 мАг з підтримкою швидкої зарядки дасть змогу довго займатися своїми справами та миттєво заряджати смартфон. Цей міцний пристрій створений для довговічності та надійності. Продумана конструкція сприяє стійкості до пошкоджень, а ергономічний дизайн розроблений спеціально для максимально зручного користування.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 5.9" |
| Роздільна здатність екрану | 720 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | UNISOC Tiger T606 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вага | 373 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри, музичний плеєр, відеоплеєр |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast battery charging 10W |
| Розміри (мм) | 166 x 81.1 x 15 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 485 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00