Укр
Рус












Код товара: AR_3006797
Oukitel G2 — надійний ґаджет, створений для тих, хто цінує надійність, функціональність та стиль. Поєднує в собі хорошу продуктивність та стильний дизайн, що робить його ідеальним для використання у повсякденному житті.
Особливості:
- великий екран з матрицею IPS;
- підтримка швидкого заряджання потужністю 10 Вт;
- водонепроникність за стандартом IP68.
Яскравий 6-дюймовий екран з роздільною здатністю 576x1152 гарантує чіткі зображення з відмінною якістю кольору, що робить перегляд будь-якого контенту на смартфоні ще приємнішим. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавну навігацію та зручне керування операційною системою.
Ця модель працює на основі процесора Unisoc T606, що забезпечує відмінну продуктивність у будь-яких програмах. Достатній обсяг оперативної та вбудованої пам'яті забезпечує плавну багатозадачність і достатньо місця для всіх ваших файлів.
Смартфон оснащений основною камерою на 13 МП на задній панелі, що дозволяє створювати якісні та яскраві знімки з відмінним рівнем деталізації в умовах гарного освітлення. Фронтальна камера на 5 МП підходить для селфі та відеодзвінків.
Місткий акумулятор на 6 300 мАг з підтримкою швидкої зарядки дасть змогу довго займатися своїми справами та миттєво заряджати смартфон. Цей міцний пристрій створений для довговічності та надійності. Продумана конструкція сприяє стійкості до пошкоджень, а ергономічний дизайн розроблений спеціально для максимально зручного користування.
| Класс телефона | Multi SIM, Смартфоны, Защищенные |
| Форм-фактор | моноблок |
| Количество SIM-карт | 2 SIM |
| Поколение связи (2G/3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Диагональ экрана | 5.9" |
| Разрешение экрана | 720 x 1440 |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Процессор | UNISOC Tiger T606 |
| Количество ядер | 8 core |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Встроенная память | 64 Gb |
| Основная камера | 13 Mpx |
| Фронтальная камера | 5 Mpx |
| Операционная система | Android 14 |
| Беспроводные подключения | Bluetooth, WI-FI |
| Навигация | GPS, ГЛОНАСС |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 6300 mAh |
| Безопасность | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащение | пыле/влагозащита, гироскоп |
| Материал корпуса | пластик |
| Цвет | черный |
| Особенности корпуса | противоударные, водонепроницаемые |
| Видеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вес | 373 г |
| Встроенные датчики | гироскоп, датчик приближения, датчик освещения, акселерометр |
| Диафрагма фронтальной камеры | f/2.2 |
| Запись видео основной камеры | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запись видео фронтальной камеры | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Количество модулей фронтальной камеры | 1 |
| Материал экрана | стекло |
| Метод стабилизации | цифровой |
| Мультимедиа | социальные сети, мобильные сервисы Google, FM-радио, игры, музыкальный плеер, видеоплеер |
| Органайзер | календарь, часы, мировое время, будильник, калькулятор, заметки, секундомер, диктофон, телефонная книга |
| Особенности | IP68 certified, Fast battery charging 10W |
| Размеры (мм) | 166 x 81.1 x 15 мм |
| Расширение памяти | microSD, до 1 Тb |
| Состояние товара | Новый |
| Также | смартфон |
| Формат SIM-карты | Nano |
| Функции камеры | автофокус, вспышка, геотегинг |
| Частота процессора | 1.6 GHz |
| Гарантия | 1 год |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
5 485 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00