Укр
Рус



Код товару: AR_3006873
Смартфони, Multi SIM, Захищені, 2 SIM, 2G, 3G, 4G, 5.93", 720 x 1440, 60 Гц, CPU - UNISOC Tiger T606, 4 Gb, 128 Gb, 20 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI, NFC, 6300 mAh, пило/вологозахист, гіроскоп, помаранчевий
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 5.93" |
| Роздільна здатність екрану | 720 x 1440 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | UNISOC Tiger T606 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 20 Mpx |
| Фронтальна камера | 5 Mpx |
| Операційна система | Android 13 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, ГЛОНАСС, A-GPS, BeiDou |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6300 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | пило/вологозахист, гіроскоп |
| Матеріал корпуса | скло, пластик, метал |
| Колір | помаранчевий |
| Особливості корпусу | протиударні, водонепроникні |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вага | 300 г |
| Вбудовані датчики | акселерометр, компас, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | HD / 1280х720 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, IP69K, MIL-STD-810H |
| Розміри (мм) | 166.4 х 81.5 х 15.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.6 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 833 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00