Укр
Рус

Код товару: AR_3006812
Основи для кожного дня
Новий мобільний телефон KX-TU250 створений для максимальної зручності. Завдяки ергономічному дизайну його легко тримати в руках, а компактна форма забезпечує комфорт під час використання. Технологія 4G VoLTE Clear Call гарантує високу якість дзвінків, якою можна насолоджуватися годинами.
Потужний акумулятор
Заряду вистачає на 8 годин розмов або до 14 днів у режимі очікування, тож про постійну зарядку можна забути. Це ідеальний варіант для подорожей. У комплекті також є швидкий зарядний пристрій USB-C, який забезпечує миттєву готовність пристрою до роботи.
Компактний телефон із великим екраном
Модель TU250 компактна, але має великий 2.4-дюймовий кольоровий екран. Інтуїтивно зрозумілі значки та тактильна центральна клавіша меню забезпечують швидкий доступ до основних функцій, таких як камера та текстові повідомлення.
Практична камера
Потрібно зафіксувати важливий момент, наприклад, місце паркування або назву ресторану? Вбудована камера TU250 легко впорається із цим завданням. Крім того, ви можете ділитися зробленими знімками, додаючи їх до текстових повідомлень.
Висока якість дзвінків
Завдяки технології VoLTE на базі 4G телефон TU250 забезпечує кришталево чисту якість голосових викликів, навіть у галасливих місцях.
Кнопка екстреного виклику
Якщо ви опинилися в незнайомій ситуації, одна кнопка екстреного виклику на задній панелі телефону стане вашим надійним помічником. Вона також активує дзвінки у режимі гучного зв'язку для додаткової безпеки.
Функція гучного зв'язку
Вам потрібно зробити нотатки під час розмови чи поділитися інформацією з іншими? Вбудований динамік і мікрофон TU250 дозволяють легко перейти в режим гучного зв'язку для зручності.
| Клас телефону | Мобільні телефони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 3G, 4G, 2G |
| Тип дисплея | TFT |
| Діагональ екрану | 2.4" |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Оперативна пам'ять | 64 Mb |
| Вбудована пам'ять | 128 Mb |
| Основна камера | 0.3 Mpx |
| Операційна система | no OS |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 1500 mAh |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | чорний |
| Вага | 106 грам |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Комплект постачання | зарядний пристрій, кабель, телефон, документація, акумуляторна батарея |
| Мультимедіа | музичний плеєр |
| Органайзер | календар, годинник, будильник, телефонна книга |
| Розміри (мм) | 127 х 50.8 х 14.4 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 32 Gb |
| Стан товару | Новий |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 561 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00