Укр
Рус

Код товару: AR_3014709
Розумне життя починається тут із 64 розумними датчиками, кнопками або перемикачами + 4 камерами або відеодзвінками, підключеними до екосистеми розумного будинку.
Розумний будильник і сповіщенняВикористовуйте хаб як розумну сигналізацію або сповіщення для захисту вашої домашньої безпеки, координуючи свої дії з розумними камерами Tapo, відеодзвінками, датчиками, кнопками тощо (датчики або кнопки продаються окремо).
Локальне сховище microSDЗберігайте записані відео зі своїх смарт-камер і дверних дзвінків на карту microSD (до 512 ГБ, купується окремо), гарантуючи, що ви нічого не пропустите.
Бездротовий зв'язок із наднизьким енергоспоживаннямБездротовий протокол із наднизьким енергоспоживанням значно подовжує час використання, гарантуючи, що пристрої, що живляться від акумулятора, працюють у 10 разів довше.
Надійні розумні діїБільше не потрібно метушитися в темряві, коли світло в коридорі або спальні вмикається автоматично, коли ви проходите повз датчик з'єднаний із вашим центром. Створюйте більш розумні дії та насолоджуйтеся надійною домашньою автоматизацією в режимі «вільні руки».
| Бездротовий протокол | Wi-Fi |
| Робоча частота | 2.4 ГГц, 863.35 МГц, 864.35 МГц, 868.35 МГц |
| Управління | Android, iOS |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Живлення | 9 В |
| Матеріал | пластик |
| Робоча температура | 0 ℃ - 40 ℃ |
| Розмір | 72 х 72 х 31 мм |
| Сумісність ОС | Android 4.3, IOS 9 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 160 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00