Акумулятор Monbat 12HVR 200CG 12V 200Ah (12HVR200CG) - фото 1
Акумулятор Monbat 12HVR 200CG 12V 200Ah (12HVR200CG)
Код товару: BS_1720214
Про товар
Monbat 12HVR 200CG — герметизований VRLA GEL акумулятор ємністю 200 А·год для стабільного резервного живлення. Технологія Carbon Gel забезпечує підвищену приймальну здатність заряду, кращу роботу при частих циклах та знижену сульфатацію пластин, що напряму підвищує надійність у ДБЖ, телекомунікаційних вузлах та автономних енергосистемах.
  • Ємність: 200 А·год, напруга 12 В