Акумулятор Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah - фото 1
Акумулятор Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah - фото 2
Акумулятор Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah - фото 3
Акумулятор Monbat Front Terminal 12MVR100 AGM 12V/100 Ah
Код товару: BS_1726828
Про товар
Основні характеристики:
  • Модель: MONBAT 12MVR100 AGM
  • Напруга: 12 В
  • Ємність: 100 Ah
  • Технологія: AGM (Absorbent Glass Mat)
  • Розміри: 398 x 110 x 286 мм