Укр
Рус

Код товару: AR_3016542
Управління - механічне, тип нагрівального елементу - електричний тен, потужність - 2470 Вт, об`єм - 9.5 л
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 2470 Вт |
| Об`єм | 9.5 л |
| Дисплей | є |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | білий, білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Вага | 9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 41.5 х 32.5 х 27 см |
| Діапазон температур | 40-240 °С |
| Звуковий сигнал про завершення роботи | так |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Особливості | випікання, запікання овочів і м'яса, розморожування / розігрів, сушка, автовимкнення у разі відкривання кришки, регулювання температури, встановлення часу приготування, попереднє розігрівання, Підтримання тепла, Автовимкнення після завершення процесу приготування, Приготування декількох страв одночасно |
| Приготування кількох страв одночасно | є |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
15 136 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00