Укр
Рус

Код товару: AR_3016258
Мультиварка REDMOND RMC-M26 - мультиварка з молодшої серії в лінійці бренду. Виробник пропонує містку 5 -літрову керамічну чашу, 16 режимів приготування, в тому числі – «Мультиповар». Порівняно з попередніми мультиварками REDMOND в цій категорії, єдина новинка — функція «Майстершеф Лайт». У цій мультиварці 16 автоматичних режимів. Більшість з них можна налаштовувати навіть під час роботи, змінюючи температуру, за це відповідає функція «Мастершеф Лайт».
Функція «Мультиповар» дозволяє самостійно задати температуру, на якій буде готуватися страва. Температурний діапазон: 35 — 160°C, крок регулювання – 5 градусів. Варто відзначити, що інтервал і крок вибору температури для бюджетної мультиварки хороші.
Чаша
Чаша виконана з алюмінію, має стандартний об'єм в 5 літрів. Корисний об'єм, як завжди, менше 4 літрів. Використовується антипригарне покриття – кераміка.
Додаткові функції
Функція підтримки температури готових страв (автопідігрів) включається автоматично по завершенню циклу готування і може пропрацювати до 12 годин. Підігрів можна включати і як окремий режим. Відкладений старт приготування працює по таймеру, його можна встановити на час до 24 годин.
Нагрівання
Для нагрівання використовується класичний тен потужністю 860 Вт. Це оптимальний варіант з точки зору швидкості нагріву і вартості приладу, принаймні, з точки зору більшості популярних виробників.
Управління
Кнопок для управління мінімум, основна їх частина служить для вибору програм (на кожну програму є своя). Дисплей невеликий, служить для відображення часу готування, температури, наявності включеної програми відкладеного старту.
Корпус
Корпус дуже простий, відповідає ціні мультиварки. По суті, мультиварка відрізняється лише кольором від своєї "сестри" REDMOND RMC-M25.
Комплектація
У коробці разом з мультиваркою ви знайдете контейнер для приготування на пару, черпак і плоску ложку, мірну ємність (мультистакан), фірмову книгу зі 120 рецептами.
Мультиварка REDMOND RMC-M26 володіє всіма дійсно потрібними користувачам функціями, при цьому має конкурентоспроможну ціну і хороша перевага — «Мастершеф Лайт».
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 700 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Функції | мультикухар, пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), хлібопічка |
| Кількість програм | 16 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування, варіння на пару, жарка, каша, суп, випічка, йогурт, швидке приготування, рис, паста, томління, плов, дитяче харчування, фондю, пастеризація, мультикухар, варіння, сир, піцца, стерилізація |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Габарити | 31 х 29 х 29,5 см |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка, попереднє відключення функції автопідігріву, знімний паровий клапан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Мова меню | російська |
| Особливості | знімний паровий клапан, вибір температури приготування |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-165, крок 1 °С |
| Ручні налаштування | час, температура |
| Сумісні чаші | RB-C508 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 128 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00