Укр
Рус

Код товару: AR_3016282
| Тип | мультиварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 860 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Функції | 3D нагрів, мультикухар, пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), знімна зовнішня кришка, хлібопічка |
| Кількість програм | 17 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | тушкування, варіння на пару, жарка, каша, крупа, суп, випічка, йогурт, томління, плов, варіння, піцца, десерт, експрес, макарони |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити | 410 х 310 х 270 мм |
| Додаткові можливості | внутрішня кришка, попереднє відключення функції автопідігріву |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | відміна автоматичного підігріву, захист від перегріву, нековзні ніжки, приготування без тиску |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-170 ° С, з кроком 5 ° С |
| Ручні налаштування | час, температура |
| Сумісні чаші | RB-C505, RB-S500, RB-A501, RB-S500H, RB-С502, RB-C512, RB-C515, RB-C508, RB-A503 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 433 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00