Укр
Рус

Код товару: AR_3016277
Мультиварка-скороварка REDMOND RMC-PM381 — це сучасний багатофункціональний прилад нового покоління для приготування їжі.
З мультиваркою-скороваркою RMC-PM381 ви зможете проявити свою кулінарну майстерність і легко дотримуватися здорового харчування без великих витрат часу та зусиль. У моделі передбачено 13 автоматичних програм, 5 із них призначені для роботи в режимі скороварки під високим тиском.
Під час приготування під тиском у чаші практично немає кисню, тому ваші улюблені страви готуються удвічі швидше. Скорочення часу термічного оброблення дає змогу максимально зберегти корисні мікроелементи та натуральний смак продуктів.
Завдяки функції відкладеного старту ви можете запрограмувати RMC-PM381 так, щоб вона приготувала корисний сніданок або здорову вечерю до призначеного часу.
| Тип | мультиварка - скороварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 900 Вт |
| Об'єм чаші | 5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Функції | мультикухар, пароварка, підтримання температури, відстрочка старту (таймер), знімна зовнішня кришка, хлібопічка |
| Кількість програм | 13 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | тушкування, варіння на пару, жарка, фритюр, каша, суп, випічка, йогурт, плов, дитяче харчування, тісто, холодець, варіння, експрес |
| Колір | чорний, нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.7 кг |
| Габарити | 290 х 330 х 300 мм |
| Додаткові можливості | попереднє відключення функції автопідігріву, знімний паровий клапан |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Мова меню | російська |
| Особливості | звуковий сигнал |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35-180°С, крок 1 °С |
| Ручні налаштування | час, температура, рівень тиску |
| Сумісні чаші | RB-A523, RB-S520 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 369 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00