Укр
Рус

Код товару: AR_3016273
рисоварка, Тип нагріву - ТЕН-нагрів, 350 Вт, об'єм чаші - 0.6 л, тип внутрішнього покриття - антипригарне, дисплей - так, кількість програм - 8, Керування - сенсорне, габарити - 228 х 225 х 225 мм, вага - 2.3 кг, чорний
| Тип | рисоварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 350 Вт |
| Об'єм чаші | 0.6 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Дисплей | так |
| Кількість програм | 8 |
| Керування | сенсорне |
| Типи програм | коричневий рис, варіння на пару, швидке приготування, пиріг, різотто, суші |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.3 кг |
| Габарити | 228 х 225 х 225 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | відкладений старт, функція збереження тепла |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 225 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00