Укр
Рус

Код товару: AR_3016275
Спеціальний котел для приготування рису. Котел працює за принципом приготування на пару. Зовнішній корпус виконаний із нержавіючої сталі. Обсяг 1,5 л (на приготування 1 300 г рису).
Особливості:
Потрійна система захисту:
Прибори, що постачаються у комплекті: спеціальна кухонна лопатка для рису, мірний стаканчик для рису і води.
| Тип | рисоварка |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Потужність | 500 Вт |
| Об'єм чаші | 1.5 л |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Функції | підтримання температури |
| Кількість програм | 1 |
| Керування | електронне |
| Типи програм | рис |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Габарити | 290 х 290 х 230 мм |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь, пластик |
| Особливості | підтримання тепла |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00