Набір дротяних щіток Total 7 шт. (TAC310071) - фото 1
Набір дротяних щіток Total 7 шт. (TAC310071)
Код товару: MD_1956889
Про товар
Особливості:
  • універсальний набір для різних робіт;
  • ефективне видалення іржі, фарби та корозії;
  • міцний дріт для тривалого терміну служби;
  • підходить для різних інструментів;
  • набір із 7 щіток для різних задач;
  • зручність у зберіганні та використанні;
  • підвищена продуктивність очищення.
У наборі:
  • Щітка крацовка "Чашка" 25 мм;
  • Щітка крацовка "Чашка" 50 мм;
  • Щітка крацовка дискова 38 мм;
  • Щітка крацовка дискова 75 мм;
  • Щітка крацовка дискова 100 мм;
  • Щітка по металу сталева довжина 250 мм.