Укр
Рус

Код товару: AR_3017472
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 39
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 39 |
| Комплектація набору | торцеві головки, подовжувач, вороток, кардан шарнірний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/2" |
| Довжина торцевих головок | стандартна, подовжена |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 36 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 34 шт |
| Комплект зібраний в | ложемент |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри воротків | 1/2": кардан, 1/2": з плаваючою головкою 300 мм |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, Т-подібний вороток |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 331 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00