Укр
Рус

Код товару: AR_3017552
Набір торцевих головок YATO — це професійний набір інструментів, розроблений, щоб задовольнити потреби фахівців, які здійснюють ремонт і обслуговування транспортних засобів, а також інструмент для домашніх робіт. Виготовлений із високоміцної хромо-ванадієвої сталі. Спеціалізований кейс забезпечує зручність зберігання і транспортування всього набору інструментів.
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 22 шт |
| Комплектація набору | торцеві головки, тріскачка, подовжувач, вороток, кардан шарнірний |
| Країна виробник | Польща |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 3/8" |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 17 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Розмір прієднувального квадрата | 3/8" |
| Розміри воротків | 3/8": трещіточний 200 мм, 3/8": кардан, 3/8": Т-подібний 198 мм |
| Розміри подовжувачів | 3/8": 152мм, 3/8": 76мм |
| Розміри торцевих головок | 3/8" x 8, 3/8" x 10, 3/8" x 11, 3/8" x 12, 3/8" x 13, 3/8" x 14, 3/8" x 15, 3/8" x 16, 3/8" x 17, 3/8" x 18, 3/8" x 19, 3/8" x 9, 3/8" x 22, 3/8" x 21, 3/8" x 7, 3/8" x 6, 3/8" x 20 |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, Т-подібний вороток |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 479 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00