Укр
Рус

Код товару: AR_3017558
Професійний набір інструментів для електриків із 68 спеціально підібраних інструментів. Це прекрасний вибір як для електричної, так і автомобільної промисловості. Щипці викруток у наборі ізольовані до 1000 В.
| Тип викрутки | діелектричні (для робіт з напругою), стандартна, індикаторна, тримач біт/насадок |
| Призначення | електрику |
| Кількість інструментів | 68 шт |
| Комплектація набору | ніж, знімач ізоляції, ізострічка, викрутки, торцеві головки, біти, шестигранні/зіркоподібні ключі, ліхтарик, пінцети, паяльник, мультиметр, бокорізи, кліщі, рулетка |
| Тип шліца | плоский (SL), хрестоподібний (Phillips / PH), квадратний (Robertson / SQ) |
| Кількість викруток | 12 шт |
| Тип шліца біт | плоский (SL), хрестоподібний (PH), шестигранний (Hex,H), зірочка (Torx) |
| Профіль Г-образних ключів | шестигранний (Hex) |
| Країна виробник | Польща |
| Вид | окремі, двосторонній |
| Довжина змінних біт | 25 мм |
| Довжина рулетки | 3 м |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Кількість Torx/Hex ключів в наборі | 10 шт |
| Кількість біт в наборі | 20 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 13 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | пластик |
| Матеріал рукояті | пластик, гума |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри біт | SL5, SL4, SL6, T10, T15, T20, T25, SL3, H2, H3, H4, H5, H6, SL4.5, T27, H2.5, SL5.5, T8, PH1, PH2, PH3 |
| Розміри викруток/біт | PH0 x 50 мм, PH00 x 50 мм, PH2 x 100 мм, SL2 х 50 мм, PH1 x 80 мм, SL5.5 х 125 мм, PH1 x 50 мм, SL2.4 х 50 мм, SL4 х 75 мм, SL1.4 х 50 мм |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри ключів | 3 мм, 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм, 7 мм, 1.5 мм, 2.5 мм, 2 мм |
| Розміри торцевих головок | 1/4" x 4, 1/4" x 5, 1/4" x 6, 1/4" x 7, 1/4" x 8, 1/4" x 9, 1/4" x 10, 1/4" x 11, 1/4" x 12, 1/4" x 13, 1/4" x 4.5, 1/4" x 5.5 |
| Розміри шарнірно-губцевий інструмент | бокорізи 160мм, гострогубці 160мм |
| Розмірність торцевих головок | метрична |
| Руків'я викруток | стандартні, поворотні |
| Сумісність | шуруповерт, ручний тримач для біт |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | тримач для біт |
| Тип допоміжного інструменту | рулетка, ніж будівельний, пінцет, мультиметр, ізоляційна стрічка |
| Тип рукояті | діелектрична |
| Тип шарнірно-губцевого інструменту | бокорізи, гострогубці, розвідний ключ |
| Форма робочого профілю торцевих головок | шестигранник |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 766 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00