Укр
Рус



Код товару: MN_3305700
У спеку будь-яке маля прагне поплескатися у воді. Щоб батьки змогли здійснити це бажання, пропонується надувний дитячий басейн "Єдиноріг". Він має барвистий дизайн, який приверне увагу малюка та басейн перетвориться на улюблене місце ігор. А його особливе забарвлення одразу викликає захоплення у дитини. Такий надувний басейн обов'язково стане окрасою будь-якої території.
Завдяки унікальному оформленню басейн буде ще й гідним захистом для малюка від променів сонця.| Довжина | 127 см |
| Ширіна | 102 см |
| Висота | 69 см |
| Інформація | (ДxШxВ) 127 x 102 x 69см |
| Вага | 1.8 кг |
| Вік дитини | від 1 до 3 років |
| Гарантія | не передбачено |
| Дно | надувне |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 45 л |
| Виробник | Intex |
| Серія | Unicorn baby pool |
| Країна - виробник | Китай |
| Тент | Є |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Паковання | картонна коробка |
| Форма | круглий |
| Колір | білий |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
900 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00