Укр
Рус


Код товару: AR_2996843
Надійність, якій ви можете довіряти. SSD GIGABYTE володіють високою швидкістю передачі даних і підвищеною витривалістю, забезпечуючи напрацювання MTBF 2.0 мільйона годин.
Gigabyte Technology - компанія в Тайвані, яка створює комп'ютерну продукцію, перш за все відеокарти і системні плати. Працює фірма з 1986 року. Спочатку це була всього лише група дослідників, але поступово компанія здобула світову популярність і стала лідирувати на ринку графічних прискорювачів і системних плат. До 2008 року фірма стала холдингом, включивши до свого складу Gigabyte Communication, яка випускає комунікатори і смартфони під торговою маркою GSmart.
Сьогодні GIGABYTE має величезний асортимент продукції, що випускається, в їх числі - настільні і мобільні ПК, ноутбуки, сервери, рішення для цифрового будинку, пристрої комунікації, пристрої мобільного і портативного типу. В останні роки корпорація стала передовим виробником, який випускає системні плати. Статистика говорить про те, що кожна четверта плата, яка використовується в світі, зроблена компанією Gigabyte Technology.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 540 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Вага | 48 г |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 050 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00