Укр
Рус



Код товару: AR_3002832
Твердотільний накопичувач Kingston KC600 вирізняється винятковою продуктивністю та повнофункціональною ємністю. Девайс призначений для підвищення працездатності системи. Стартове завантаження, а також відкриття та передача інформації займають мінімальну кількість часу. SSD з апаратним самошифруванням має комплексний пакет безпеки. Продумане рішення для оптимізації ваших пристроїв для роботи, навчання та розваг.
Пристрій під'єднується через SATA 3.0 (6 Гбіт/с) зі зворотною сумісністю з SATA 2.0 (3 Гбіт/с). SSD Kingston KC600 є оптимальним рішенням для модернізації вашого робочого або домашнього девайса з мінімальними витратами часу на встановлення.
Захист даних здійснюється за допомогою фірмових можливостей самошифрування компанії Kingston. Комплексний пакет безпеки включає 256-бітове апаратне шифрування AES, TCG Opal 2.0 і eDrive. Зберігайте всі необхідні файли під рукою, не хвилюючись про їх збереження.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Вага | 40 г |
| Габарити | 100.1 x 69.85 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | SKC600 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 205 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00