Укр
Рус

Код товару: AR_2996678
Характеристики
Wibrand Spider SATA III — високопродуктивний внутрішній твердотільний накопичувач формфактора 2,5", що має інтерфейс SATAIII та флешпам'ять 3D NAND TLC. Дозволить з легкістю пришвидшити роботу вашого комп'ютера, а також використовувати на максимум можливості сучасних програм, без проблем та гальмувань працювати зі складними застосунками.
Ця модель є надійним та довговічним компонентом, стійким до ударів та вібрації. Вирізняється високою швидкістю обміну даними: забезпечує швидкість читання до 550 МБ/с, а запису — до 460 МБ/с. Такий накопичувач стане хорошим вибором для апгрейду та збільшення продуктивності як домашніх, так і офісних комп'ютерів.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 х 69 х 7 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 508 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00