Укр
Рус







Код товару: AR_3002202
Vi550 забезпечує швидкість зчитування до 560 МБ/с — у 20 разів швидше від звичайного жорсткого диска. Модель Vi550 являє собою високотехнологічний і надійний твердотілий диск із показником MTBF (середній час напрацювання до відмови), що дорівнює 2 мільйонам годин.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 460 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 120 |
| Вага | 45 г |
| Габарити | 100.5 x 69.9 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 632 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00