Укр
Рус




Код товару: AR_2996659
Samsung 870 EVO - твердотільний накопичувач доступного сегменту. Виготовлений у форм-факторі 2.5" дюйми. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Інтелектуальна технологія записи Intelligent TurboWrite зі збільшеним об'ємом буфера дозволяє підвищити швидкість запису і стабільність високих робочих характеристик.
Оснащений VNAND і MKX контролером 6-го покоління, що забезпечує стабільність його роботи в системах будь-якого призначення. Успішно пройшов тести на сумісність з основними host системами і додатками, включаючи чіпсети, материнські плати, NAS і пристрої для запису відео.
Підтримує програмне забезпечення Samsung Magacian 6 буде постійно контролювати стан і роботу SSD накопичувача. Ви зможете легко управляти накопичувачем за допомогою різних корисних інструментів, оновлювати прошивку і контролювати стан і працездатність накопичувача і навіть збільшувати його продуктивність.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 500 GB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3bit MLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 560 Mb/s |
| Швидкість запису | 530 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 45 г |
| Габарити | 100 x 69.85 x 6.8 мм |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | 870 EVO |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 683 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00