Укр
Рус

Код товару: AR_2996898
Samsung MZ-9L8512C — це високоефективний NVMe накопичувач, створений для пристроїв, де кожен міліметр має значення. Завдяки компактному форм-фактору M.2 2230 та підтримці інтерфейсу PCIe Gen4 x4, цей SSD забезпечує неймовірну швидкість роботи, залишаючись енергоефективним.
Використання фірмової пам’яті V-NAND TLC та контролера власного виробництва гарантує стабільну роботу та тривалий термін служби.
Нове покоління контролерів споживає менше енергії, що критично важливо для збільшення часу автономної роботи ваших мобільних пристроїв.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2230 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 4100 Mb/s |
| Швидкість запису | 3000 Mb/s |
| Товщина | 2.38 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 300 |
| Габарити | 30 х 22 х 2.38 мм |
| Серія | Samsung PM9C1a |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 635 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00