Укр
Рус





Код товару: AR_3003054
Samsung 990 Evo Plus — внутрішній SSD-накопичувач формфактора M.2, з яким ви зможете підвищити продуктивність, щоб вона відповідала потребам вимогливих ігор, бізнесу та творчої роботи.
990 EVO Plus оснащений розумним тепловим рішенням, яке допомагає контролювати температуру мікросхем пам'яті V-NAND. Крім того, цей накопичувач оснащено інтелектуальною технологією Samsung TurboWrite 2.0, оновленою для максимальної продуктивності, що забезпечує високу швидкість передачі файлів і зменшення затримки.
Наявні інструменти оптимізації програми Samsung Magician забезпечують найкращу продуктивність SSD. Це безпечний і простий спосіб перенести всі ваші дані для оновлення SSD Samsung. Захистіть цінну інформацію, стежте за справністю диска та отримуйте останні оновлення мікропрограми.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 5.0 x2 |
| Швидкість читання | 7150 Mb/s |
| Швидкість запису | 6300 Mb/s |
| Товщина | 2.38 мм |
| Країна виробник | Південна Корея |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 4.3 Вт, очікування: 0.6 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | 990 EVO Plus |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 348 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00