Укр
Рус








Код товару: AR_3002974
Samsung 990 Pro 2280 — твердотільний накопичувач внутрішнього типу. Виготовлений у компактному форм-факторі M.2, призначений для тонких сучасних систем. Забезпечить систему шаленою швидкістю роботи, обробки даних та запуском "важких" додатків. Висока ємність, малий розмір, а також полегшена конструкція забезпечує високу надійність та ефективність передачі для ультратонких мобільних пристроїв нового покоління.
Побудований на основі сучасної пам'яті MLC, яка демонструє високі швидкості як запису, так і зчитування. Об'єму у 2 ТБ вистачить для зберігання різноманітної інформації. Швидкість зчитування дорівнює 7450 МБ на секунду, запису — 6900 МБ на секунду.
Фірмове програмне забезпечення Samsung Magician допоможе моніторити роботу компонента. Програма допоможе захистити дані, отримувати оновлення та контролювати стан сховища.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3bit MLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 7450 Mb/s |
| Швидкість запису | 6900 Mb/s |
| Країна виробник | Південна Корея |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Вага | 9 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | чорний |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | 990 Pro |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 761 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00