Укр
Рус




Код товару: AR_3003084
Crucial E100 2280 PCIe 4.0 Gen4 NVMe — високошвидкісний твердотільний накопичувач формфактора M.2, за допомогою якого ви зможете підвищити продуктивність вашої системи, насолоджуватися швидшими іграми та розширити свій творчий потенціал. Призначений для високопродуктивних систем та користувачів просунутого рівня.
Прискорюйте завантаження та збереження за допомогою високої швидкості послідовного читання та запису 4 500 МБ/с та 2 500 МБ/с відповідно. Завдяки компактному формфактору є більш сумісним із сучасними комп'ютерами, що мають невеликі корпуси та обмежений простір для встановлення компонентів. Підтримує PCIe 4.0 Gen4 NVMe, тому є більш продуктивним варіантом у порівнянні із класичними SSD-дисками.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 1 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D QLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 4500 Mb/s, 5000 Mb/s |
| Швидкість запису | 2500 Mb/s, 4500 Mb/s |
| Товщина | 2.3 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 80 × 22 × 2.3 мм |
| Колір | зелений |
| Напрацювання на відмову | 1.0 млн. годин |
| Серія | E100 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 154 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00