Укр
Рус



Код товару: AR_2996667
Характеристики
Wibrand Caiman 2280 PCIe 3.0 x4 NVMe — твердотільний накопичувач формфактора M.2 з інтерфейсом PCI Express, що демонструє хорошу швидкість запису та зчитування. Виріб встановлюють у високопродуктивні системи, що використовують для завдань, які вимагають максимального рівня готовності без жодних затримок — робочих станцій для оброблення аудіо та відео, ігрових ПК, а також корпоративних рішень.
Побудований на базі флешпам'яті 3D TLC NAND, тому не тільки забезпечує високу швидкість передавання даних, але також демонструє найвищий рівень надійності. Технологія 3D NAND покликана подолати наявні обмеження щодо щільності розміщення комірок флешпам'яті, а також підвищити рівень продуктивності та довговічності цього типу пам'яті.
Для забезпечення максимального рівня якості твердотільний накопичувач пройшов ретельне тестування на всіх етапах виробництва, зокрема, перевіряли його вібро-, термо- і вологостійкість, продуктивність і функціональність.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express NVMe |
| Швидкість читання | 2000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 10 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.1 мм |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 591 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00