Укр
Рус




Код товару: AR_3003014
Серія твердотільних накопичувачів EXCERIA G2 від KIOXIA переосмислює накопичувачі для повсякденних користувачів, які відчувають себе обмеженими апаратним забезпеченням SATA. Попрощайтеся із затримкою жорсткого диска та отримайте обчислювальний досвід, гідний ваших програм.
У порівнянні з SSD SSD серія EXCERIA G2 пропонує баланс між продуктивністю та ціною для трансформації вашої системи. Завдяки тонкому односторонньому форм-фактору M.2 2280 твердотільні накопичувачі серії EXCERIA G2 підключаються безпосередньо до материнської плати, зменшуючи кількість кабелів для більш елегантної системи та легшого оновлення.
Використання технології NVMe 1.3c, SSD серії EXCERIA G2 зменшити затримку на системній шині вводу/виводу між SSD і ЦП, забезпечуючи плавну та швидку роботу. Кожен диск EXCERIA G2 використовує технологію BiCS FLASH і вертикально налаштовану коміркову структуру, що забезпечує найсучасніші можливості зберігання. Програмне забезпечення для керування SSD Utility розроблено, щоб допомогти вашому накопичувачу KIOXIA досягти 100% продуктивності та надати вам контроль над обслуговуванням, моніторингом тощо!
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | TLC |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Швидкість читання | 2100 Mb/s |
| Швидкість запису | 1700 Mb/s |
| Товщина | 2.23 мм |
| Країна виробник | Польща |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 800 |
| Вага | 7.1 г |
| Габарити | 80 х 22 х 2.23 мм |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | Exceria G2, Exceria G3 |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 876 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00