Укр
Рус







Код товару: AR_3003062
Kingston NV3 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe — високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням, що стане надійним рішенням для зберігання даних. Працює на основі контролера PCIe Gen 4x4 NVMe та забезпечує високу швидкість.
Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи. Компактна одностороння конструкція легко інтегрується в системи з портом М.2, тому чудово підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Накопичувач має хорошу місткість, завдяки чому ви отримаєте достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 4.0 x4 |
| Швидкість читання | 6000 Mb/s |
| Швидкість запису | 5000 Mb/s |
| Товщина | 2.3 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 1280 |
| Вага | 7 г |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 мм |
| Енергоспоживання | 3.3 Вт |
| Колір | синій |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
28 084 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00