Укр
Рус

Код товару: AR_2996716
Твердотільні накопичувачі Transcend MSA370, оснащені високошвидкісним інтерфейсом SATA III 6 Гбіт / с і компактним роз'ємом mSATA, демонструють максимальну продуктивність і відрізняються високим рівнем надійності. Пристрої виконані в компактному форм-факторі mSATA, вони у вісім разів менше стандартних 2,5-дюймових дисків і ідеально підходять для установки в ультрапортативні мобільні пристрої, такі як ультрабуки, планшетні ПК і тонкі сервера.
Transcend також поставляє накопичувачі MSA370I з розширеним діапазоном робочих температур (-40 ℃ ~ 85 ℃), що забезпечує оптимальний рівень їх надійності, а також стабільність роботи і довговічність при використанні в критично важливих системах.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 16 GB |
| Тип флеш-пам'яті | MLC |
| Форм-фактор | mSATA |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 8 г |
| Габарити | 50.8 х 29.85 х 4.85 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 2.64 Вт, очікування: 0.04 Вт |
| Колір | зелений |
| Напрацювання на відмову | 2.5 млн.годин |
| Серія | MSA370 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 190 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00