Укр
Рус







Код товару: AR_3002996
2 TB, 3D NAND, portable, USB 3.2 Type-C, Швидкість читання - 800 Mb/s, Швидкість запису - 520 Mb/s, 96.9 х 46.9 х 9.91 мм, 40 г, чорний
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 2 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 800 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Товщина | 9.91 мм |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 40 г |
| Габарити | 96.9 х 46.9 х 9.91 мм |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
11 343 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00