Укр
Рус












Код товару: AR_2996923
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C |
| Швидкість читання | 3800 Mb/s |
| Швидкість запису | 3700 Mb/s |
| Товщина | 16 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 105 x 64 x 16 мм |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 144 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00