Укр
Рус






Код товару: AR_2996709
Patriot Transporter — зовнішній портативний SSD-накопичувач, розроблений для зручності та високої продуктивності. Цей твердотільний накопичувач підійде для роботи з будь-яким навантаженням, адже має високу швидкість послідовного читання і запису до 1000 МБ/с.
Ця модель також пропонує сумісність із високошвидкісним USB 3.2, попередніми версіями USB і підтримує поточні та попередні операційні системи Windows і MacOS. Вона ідеально підходить для професіоналів, творців контенту та любителів ігор. Завдяки простому у користуванні інтерфейсу, підтримці Plug&Play і дизайну без драйверів, SSD забезпечує доступ для будь-якої системи або користувача.
Портативний твердотільний накопичувач Transporter — це ідеальний баланс універсальності, узгодженості, зручності та продуктивності, необхідних у зовнішньому сховищі.
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 4 TB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB 3.2 Type-C |
| Швидкість читання | 1000 Mb/s |
| Швидкість запису | 1000 Mb/s |
| Товщина | 8 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 43 г |
| Габарити | 100 х 39 х 8 мм |
| Колір | чорний |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
26 226 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00