Укр
Рус




Код товару: AR_2996872
Накопичувач Kingston Dual Portable SSD, що виглядає як звичайна «флешка», забезпечує вражаючу продуктивність USB 3.2 Gen 21 для пристроїв USB Type-A та USB-C . Цей портативний SSD виводить зручність на абсолютно новий рівень завдяки компактному та міцному металевому корпусу і роз'ємам USB Type-A та Type-C, що дозволяють легко передавати файли між ноутбуками, настільними ПК, мобільними пристроями тощо. Підвищення продуктивності завдяки швидкості передачі даних до 1050 МБ/с при читанні та 950 МБ/с при запису .
| Тип накопичувача | зовнішній |
| Об'єм пам'яті | 512 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс підключення | USB Type-C, USB Type-A |
| Швидкість читання | 1050 Mb/s |
| Швидкість запису | 950 Mb/s |
| Товщина | 8.6 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 71.85 x 21.1 x 8.6 мм |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 513 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00