Укр
Рус






Код товару: AR_3002509
Матеріал - алюміній, Колір - чорний
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні, скрінбар |
| Тип лампи | LED-стрічка, скрінбар |
| Підходить для | для офісу, для дитячої, для монітора |
| Кріплення | прищіпка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | кнопка на корпусі |
| Тип живлення | мережа, USB, акумулятор, PowerBank |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Матеріал | алюміній |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 135 г |
| Висота | 5 см |
| Довжина кабеля | 1.2 м |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | 6500 К, змінна, 3000 К, 5000 К |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 5 Вт |
| Ширина | 30 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 315 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00