Укр
Рус











Код товару: AR_3002473
Настільна світлодіодна лампа ColorWay з вбудованим акумулятором. Стильний дизайн та функціональні можливості роблять лампу ColorWay не тільки елегантним елементом інтер'єру, але і незамінним аксесуаром, що допомагає підвищити продуктивність й ефективність роботи.
LED лампа має вбудований акумулятор об'ємом 1800 mAh, який забезпечує до 4-х годин роботи без підключення до мережі, зарядити її можна від будь-якого джерела, оснащеного роз'ємом USB! Для підключення Вам не будуть потрібні додаткові спеціальні пристрої для зарядки, підійдуть роз'єми в комп'ютері, ноутбуці, зарядний пристрій для смартфона або PowerBank, це також просто, як зарядити телефон, що робить лампу по справжньому мобільною!
Сенсорна кнопка на корпусі забезпечує безшумне і м'яке управління девайсом. Для забезпечення комфортної роботи передбачена можливість управління яскравістю і температурою кольору освітлення. Залежно від потреби, користувач може встановити: холодне ранкове світло, яке підвищує концентрацію, оптимальне для читання і навчання нейтральне денне світло або заспокійливе тепле жовте світло, яке знімає стрес. Світлові елементи забезпечують рівномірне розсіювання світла.
| Стиль | класичні |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для дому, для офісу |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | акумулятор, мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | технологія "Захист очей" |
| Матеріал | пластик |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Вага | 480 г |
| Висота | 36.9 см |
| Глибина | 15 см |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 4 Вт |
| Ширина | 15 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00