Укр
Рус












Код товару: AR_3002458
Настільна світлодіодна лампа ColorWay з вбудованим акумулятором — поєднує елегантний дизайн та високу функціональність, що робить її ідеальним вибором для роботи та навчання. Лампа має гнучку ніжку, яка дозволяє налаштувати освітлення під ваші потреби. Завдяки акумулятору ємністю 1800 mAh вона може працювати до 7 годин безперервно, а зарядка через USB (від комп'ютера, ноутбука або PowerBank) додає зручності у використанні.
Лампа підтримує три режими температури освітлення: тепле світло, біле світло та природне денне світло. Перемикати режими та вмикати/вимикати лампу можна за допомогою сенсорної кнопки, яка також забезпечує плавне регулювання яскравості і запам'ятовує ваші налаштування.
36 світлодіодів забезпечують рівномірне, безвідблискове освітлення, створюючи комфортну атмосферу для будь-якої діяльності.
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | офісні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для офісу, для дитячої |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | має кут регулювання |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | USB, акумулятор, мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | гнучка ніжка |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | 1800 mAh |
| Висота | 46.5 см |
| Глибина | 31.5 см |
| Живлення сінк | освітлення на акб |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 5 В, 220-240 В |
| Потужність | 3.5 Вт |
| Формат батарей | 1 х 18650 |
| Ширина | 16 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
912 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00